Αρχική | Ανακοινώσεις | Γραμματεία Τμήματος | Τροποποιημένο πρόγραμμα δρομολογίων για τη διαδρομή, κέντρο προς Πανεπιστήμιο (3ο χλμ. Εθνικής Οδού Φλώρινας – Νίκης)
Τροποποιημένο πρόγραμμα δρομολογίων για τη διαδρομή, κέντρο προς Πανεπιστήμιο (3ο χλμ. Εθνικής Οδού Φλώρινας – Νίκης)
Από σήμερα θα ισχύει μια αλλαγή στο πρόγραμμα, όλα τα δρομολόγια από το κέντρο της πόλης προς πανεπιστήμιο των πάρα τέταρτο θα ξεκινούν πλέον πάρα είκοσι.